Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wymiana młodzieżowa na temat obywatelstwa Europejskiego i poczucia tożsamości w Berlinie. Te poważne tematy wyrażane będą w kreatywny i niekonwencjonalny sposób, tj. poprzez rysunek, body painting i obraz.

Wymiany młodzieżowe w Erasmus+ to międzynarodowe spotkania grup młodych ludzi służące wymianie poglądów, integracji i poznaniu się. Sketch Up ma na celu pogłębienie rozumienia obywatelstwa Europejskiego, poczucia tożsamości europejskiej i wyrażania go poprzez formy wizualne. Program pełny jest warsztatów rysunku, body paintingu i dyskusji, których efektem będzie wizualne ujęcie tematu i upowszechnienie zdjęć, rysunków, obrazów wśród młodych ludzi w Europie. Uczestnicy aktywnie tworzą program spotkania, pracują wspólnie z liderami grupowymi, a efekty wymiany zależą właśnie od nich, tj. Was!

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają pobyt, wyżywienie i zwrot kosztów podróży do wysokości 275 EUR. Szczegóły zamieszczone są w infopacku.

Językiem spotkania jest angielski – warto, by uczestnicy posługiwali się nim w stopniu komunikatywnym!

Wymiana skierowana jest do młodych osób w wieku 18-25 zainteresowanych integracją Europejską, chcących poznać i skonfrontować opinie młodych ludzi z całej Europy na ten temat.

Zachęcamy do udziału zwłaszcza tych z Was, którzy nie mają okazji często podróżować, zmagają się z utrudnieniami w dostępie do różnych ofert edukacyjnych lub znajdujących się w trudnej sytuacji z różnych powodów.

6-14.04.2021

Abentuerzentrum im Grunewald, Berlin, NIEMCY

Aplikacja będzie dostępna w krótce.

KONTAKT

Stowarzyszenie Europe4Youth 
Cicha 12
34-700 Rabka-Zdrój
tel: 799 90 50 90
mail: info@europe4youth.eu
www: europe4youth.eu 
NIP: 9452173318
KRS: 0000459723
Go to Top