Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na II Edycję Szkoły Pracy z Młodzieżą! Dla wszystkich wchodzących w świat edukacji pozaformalnej i pracy z młodymi ludźmi!

Program:
Sobota 9 października: Model kompetencyjny osoby pracującej z młodzieżą, standardy i priorytety pracy z młodzieżą, praktyki pracy z młodzieżą w Europie. Edukacja pozaformalna i wykorzystywane w niej narzędzia.Niedziela 10 października: Metody i narzędzia edukacyjne Stowarzyszenia Europe4Youth. Scenariusze zajęć. Gry planszowe: „Rozgryź to” i „Rozgryź to 2.0” przygotowujące młodzież do realizowania projektów społecznych, „EU on the board” – obrazującą proces decyzyjny w UE, instrukcje do przeprowadzania zajęć Life Action Role Playing. TOOL FAIR narzędzi i metod do pracy z młodzieżą.
*Program i moduły realizowane w poszczególnych dniach mogą ulec niewielkiej zmianie.

Prowadzące szkolenie:
Barbara Moś – jest trenerką edukacji pozaformalnej i konsultantką, koordynuje projekty, projektuje narzędzia edukacyjne, prowadzi badania młodzieży, analizuje politykę młodzieżową, uczestniczy w
gremiach doradczych i ciałach konsultacyjnych.

Martyna Olech – jest trenerką, mentorką, opiekunką pratyk, koordynatorką projektów dedykowanych młodym ludziom, od lat zdobywa doświadczenie w obszarze edukacji pozaformalnej organizaując i uczestnicząc w wymianach młodzieżowych, treningach i seminariach.

Program sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

II edycja Szkoły Pracy z Młodzieżą to weekendowe, stacjonarne szkolenie dla edukatorów, koordynatorów przestrzeni dla młodych ludzi, animatorów, doradców, mentorów, wszystkich osób pracujących z młodzieżą.

Szkoła odbędzie się w weekend 9-10 października, w godzinach 10:00 – 17:00

Zgłoszenia prosimy wysłać przez formularz google: https://forms.gle/2oLsmG41BhQduCQH8

KONTAKT

Stowarzyszenie Europe4Youth 
Cicha 12
34-700 Rabka-Zdrój
tel: 799 90 50 90
mail: info@europe4youth.eu
www: europe4youth.eu 
NIP: 9452173318
KRS: 0000459723
Go to Top