Aktualności2020-10-24T21:48:26+02:00

Aktualności

The True Dialogue

Europe is facing an increasing number of populist, xenophobic and nationalist movements that mix racism and intolerance in order to increase Euroscepticism and normalize hate in public opinion. Stereotypes and prejudices based on general ignorance of reality target immigrants and [...]

Modelujemy centra młodzieżowe w Europie!

Rozpoczął się kolejny długofalowy projekt Stowarzyszenia! Wraz z partnerami ze Szwecji, Portugalii, Włoch i Polski badamy, opracowujemy, modyfikujemy i publikujemy narzędzia wspomagające prowadzenie centrów młodzieżowych w Europie.

Goblandia już dostępna do pobrania!

Stworzona w ramach projektu "Pionki Histori - Zrozumienie wartości Europejskich w celu zapobiegania radykalizacji młodych ludzi" gra "Goblandia - edukacyjna gra planszowa o solidarności I zaufaniu" jest już dostępna do wydruku. Zapraszamy do życia gry podczas Waszych warsztatów. Pliki gry są dostępne do pobrania w języku polskim i angielskim.

Ruiny Goblandi zostały odbudowane!

Zakończyliśmy cykl warsztatów realizowanych w ramach projektu "Pionki Histori - Zrozumienie wartości Europejskich w celu zapobiegania radykalizacji młodych ludzi". Przez ostatnie 12 miesięcy Stowarzyszenie Europe4Youth realizowało projekt Europejskiego Korpusu Solidarności mający na celu przywrócenie zaufania młodych ludzi do idei integracji europejskiej [...]

Wznawiamy rekrutację do „Młodzież Działa Lokalnie”!

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w programie "Młodzież Działa Lokalnie"! Do udziału zapraszamy osoby mieszkające, uczące się lub pracujące w Krakowie w wieku 16-26 i oferujemy szereg korzyści w krótkim czasie. Trzecia tura to zaledwie luty-marzec 2022!

Rusza nowa edycja projektu „Młodzież Działa Lokalnie!

Po raz kolejny Miasto Kraków wspiera aktywizm młodzieżowy umożliwiając realizację inicjatyw młodzieżowych w Krakowie! To super okazja, żeby dowiedzieć się na czym polega realizacja projektów społecznych, zrobić coś dla swojego otoczenia i przy okazji nauczyć się zarządzania projektami. Nie ma lepszej drogi niż przez praktykę!

Małopolski Portal Młodzieżowy

Eurodesk Polska

KONTAKT

Stowarzyszenie Europe4Youth 
Cicha 12
34-700 Rabka-Zdrój
tel: 799 90 50 90
mail: info@europe4youth.eu
www: europe4youth.eu 
NIP: 9452173318
KRS: 0000459723
Go to Top