Aktualności2020-10-24T21:48:26+02:00

Aktualności

Modelujemy centra młodzieżowe w Europie!

Rozpoczął się kolejny długofalowy projekt Stowarzyszenia! Wraz z partnerami ze Szwecji, Portugalii, Włoch i Polski badamy, opracowujemy, modyfikujemy i publikujemy narzędzia wspomagające prowadzenie centrów młodzieżowych w Europie.

Goblandia już dostępna do pobrania!

Stworzona w ramach projektu "Pionki Histori - Zrozumienie wartości Europejskich w celu zapobiegania radykalizacji młodych ludzi" gra "Goblandia - edukacyjna gra planszowa o solidarności I zaufaniu" jest już dostępna do wydruku. Zapraszamy do życia gry podczas Waszych warsztatów. Pliki gry są dostępne do pobrania w języku polskim i angielskim.

Ruiny Goblandi zostały odbudowane!

Zakończyliśmy cykl warsztatów realizowanych w ramach projektu "Pionki Histori - Zrozumienie wartości Europejskich w celu zapobiegania radykalizacji młodych ludzi". Przez ostatnie 12 miesięcy Stowarzyszenie Europe4Youth realizowało projekt Europejskiego Korpusu Solidarności mający na celu przywrócenie zaufania młodych ludzi do idei integracji europejskiej [...]

Wznawiamy rekrutację do „Młodzież Działa Lokalnie”!

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w programie "Młodzież Działa Lokalnie"! Do udziału zapraszamy osoby mieszkające, uczące się lub pracujące w Krakowie w wieku 16-26 i oferujemy szereg korzyści w krótkim czasie. Trzecia tura to zaledwie luty-marzec 2022!

Rusza nowa edycja projektu „Młodzież Działa Lokalnie!

Po raz kolejny Miasto Kraków wspiera aktywizm młodzieżowy umożliwiając realizację inicjatyw młodzieżowych w Krakowie! To super okazja, żeby dowiedzieć się na czym polega realizacja projektów społecznych, zrobić coś dla swojego otoczenia i przy okazji nauczyć się zarządzania projektami. Nie ma lepszej drogi niż przez praktykę!

Mentorzy poszukiwani!

Stowarzyszenie Europe4Youth poszukuje mentorów do pracy z młodzieżą uczestniczącą w projekcie "Małomiasteczkowi", który implementowany jest w ramach projektu Y-FED: Europe is what we make of it, finansowanego ze środków ERASMUS+

Małopolski Portal Młodzieżowy

Eurodesk Polska

KONTAKT

Stowarzyszenie Europe4Youth 
Cicha 12
34-700 Rabka-Zdrój
tel: 799 90 50 90
mail: info@europe4youth.eu
www: europe4youth.eu 
NIP: 9452173318
KRS: 0000459723
Go to Top