Ładowanie Wydarzenia

Szkolna Rada to terenowa gra fabularna, do której zapraszamy młodych ludzi w wieku 16-24. Jest to gra z jednej strony edukacyjna – uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności rzecznictwa, negocjacji, zarządzania konfliktem i rozwiązywania problemów, a z drugiej arcyciekawy i przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi, jak i nowo poznanymi młodymi ludźmi. Jeśli lubisz wyzwania, niekonwencjonalne rozrywki, nie boisz się improwizacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji – zapraszamy! Wydarzenie jest darmowe, na miejscu czekają Was także przekąski i napoje.

Jak to będzie wyglądać? 

Każdy uczestnik otrzyma zarys roli, jaką będzie odgrywał – imię, profil, podstawowe fakty z życia, a Waszym zadaniem będzie ożywić tę postać, dodać jej charakterystycznych cech fizycznych i osobowościowych. Role dobrane zostaną na podstawie Waszych odpowiedzi z kwestionariusza wstępnego. Szczere odpowiedzi zapewnią, że to doświadczenie będzie dla Was intelektualnym i społecznym wyzwaniem – gorąco do tego zachęcamy!

Gra poprzedzona będzie warsztatami ruchu, emisji głosu, rozpocznie się “wejściem w świat”, a zakończy, kiedy większość zagadek się rozwiąże, czyli po ok. 3-4 godzinach. 

Podczas gry uczestnicy nie są sobą. Zamykają dotychczasowe życie, bieżące myśli i dylematy w pudełku, które zostawiamy w strefie OFF – czyli poza grą. W strefie IN – w trakcie gry i w wyznaczonej do gry przestrzeni zachowują się, mówią i myślą jak odgrywane przez nich postaci. 

Jeśli zastanawiasz się, czy to wydarzenie jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy rozwiać wątpliwości. 

LARPy bardzo często wpływają pozytywnie na pewność siebie, poczucie sprawczości i wiary w siebie. Rozwijają kompetencje przywódcze, przedsiębiorczość, inicjatywność. Fantastycznie działają na wyobraźnię, pozwalają na fizyczne i intelektualne wejście w inny świat. 

 

Projekt dofinansowany ze środków programu Erasmus+.

 

Zgłoszenia:

Możliwość rejestracji na wydarzenie zostanie otwarta 1 czerwca 2020.